قوانین و مقررات

۱- ثبت نام و استفاده شما از سایت به منزله پذیرش قوانین بوده و بدین معنی میباشد که شما قوانین استفاده از سایت را خوانده و قبول دارید و سپس اقدام به ثبت نام کرده اید.

۲- سایت دارای دو بخش دانلود رایگان و دانلود در عضای پرداخت را دارد.

فایل های رایگان به صورت رایگان و عمومی در اخیار عموم قرار گرفته و قابلیت دانلود کاملا رایگان را دارد.

برخی از فایل های رایگان شامل کتاب ها،آموزش های تصویری، پروژه های دانشجویی، صفحات سایت و …

۳- فایل هایی که در عضای پرداخت هزینه به شما نمایش داده میشود هزینه آن قابل بازگشت نیست.

زیرا توضیحات فایل در بخش توضیحات هر محصول به صورت کامل نوشته شده و شما پس از خواندن توضیحات مربوطه اقدام به خرید میکنید و این بدین معنا میباشد که شما از محتوایی که خریداری میکنید اطلاع دارید.

گاهی مواقع به دلیل مشکلات سرور و یا بروز برخی خطلا ها ممکن است فایل مورد نظر دانلود نشود و یا در هنگام دانلود با مشکل مواجه شوید .

در صورت هر گونه مشکل در دانلود میتوانید از طریق ایمیل و یا فرم تماس موجود درسایت اقدام کنید و مشکل خود را بیان کنید.لینک های فایل و درست بودن فایل ها برسی میشود و در صورت امکان فایل مورد نظر برای خریدار آن فایل ارسال میشود.

۴-تمامی فایل ها و محصولات موجود در سایت قبل از آپلود و پس از آپلود بر روی سرور ها تست میشود تا فایل دچار خرابی نباشد. سپس لینک دانلود قرار داده میشود.

همچینی در صورت مشاهده لینک های دارای مشکل(مشکل در دانلود) از طریق راه های ارتباطی سایت به پروژه روز اطلاع دهید تا پیگیری شود.

۵- در صورت مشکل در فایل های خریداری شده(شامل: مشکل در دانلود یا مشکل در اجرا فایل) در صورت تمایل به برگشت هزینه، مبلغ پرداخت شده طی یک هفته کاری به شماره کارت مشتری واریز میشود.

۶-فایل های پروژه ها و طراحی های سایت و اپلیکیشن و فتوشاپ و ۳ِDMAX و … موجود در سایت که به فروش میرسند پس از تست کامل و اجرای صحیح برای دانلود قرار داده میشود.

به همراه تمامی اینگونه فایل ها فایل help.pdf یا readme.pdf وجود دارد که راهنمای نصب و فعال سازی پروژه ها در آن قرار دارد.

هرگونه تغیر توسط مشتری در سورس ها که باعث عدم اجرای فایل شده به عهده مشتری میباشد و پروژه روز هیچگونه مسعولیتی در قبال فایل های دستکاری شده قبول ندارد.

همچنین پروژه روز قابلیت دانلود فایل ها به دفعات نامحدود را برای مشتریان قرار داده تا در صورت تغیر در فایل ها و کد ها و عدم اجرا فایل اصلی را دانلود و جایگذین کنید.

۷- محصولات به صورت کامل به فروش میرسند نه دمو یا پیش نمایش.

محصولات دارای دمو بخش دمو آنها فعال است و محصولاتی که برای دانلود یا فروش قرار داده میشود به صورت کامل برای دانلود قرار میگیرند.

ما در تلاشیم که بهترین محصولات دیجیتال را با ارزان ترین قیمت حتی رایگان در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم .

ایمیل سایت: [email protected]

ورود به صفحه ارتباط با ما